• bilgi@mesnaf.com
  • +90 533 595 28 04
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
358 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CAN UZUNAĞAÇ
  • ADRES: HÜRRİYET MAH.
  • TELEFON: 0 (532) 113 7026
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AKUATİK Hakkında

AKUATİK ekibi olarak kurulduğumuz 2006 yılından beri amacımız güzel ülkemizin toprağını, suyunu, güneşini kullanarak bilim dünyasının “mucizevi besin”, “mükemmel besin”, “süper besin” olarak adlandırdığı mikroalg (yosun) türlerin üretimini yapmak, istihdam oluşturmak, insanların sağlıklı ve mutlu yaşamasına katkı sağlamaktır.

“Önce insan” düşüncesiyle hareket eden alanında uzman bir ekibe sahibiz. İnsanların solar enerjiden en üst seviyede faydalanabilmesine olanak sağlayan mucizevi protein, vitamin, mineral, enerji deposu mikroalg (yosun) türlerini besin takviyesi (ALGAMAX) ve kozmetik ürün (ALGEE) formlarında tüketime sunmaktayız. Üretimimiz sanayi tipi bir üretim değildir. Butik üretim şeklinde her ürünümüzle tek tek ilgilenerek üretim yapmaktayız. Üretimde kullanılacak her hammadde insan sağlığı açısından etkileri araştırılarak özenle seçilmektedir.

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır. Belgelerimiz için burayı tıklayınız.

Vizyonumuz
İnsan sağlığını her şeyin önünde tutan, bilgiye ve bilime saygı duyan, sürekli üretmeyi hedefleyen, insanları bilinçli tüketici olmaları konusunda sürekli bilgilendirmeyi arzulayan, markalarını besin takviyesi ve kozmetik alanlarında herkesin tercih edeceği markalar haline getirmek isteyen, ulusal ve uluslararası ticarette referans gösterilen bir firma haline gelmek için gece-gündüz çalışan, müşterilerinin, çalışanlarının, iş ortaklarının, içinde yaşadığı toplumun takdirlerini kazanarak yaptığı çalışmaları en iyi şekilde ifade etmek isteyen bir duruşa sahibiz.

Misyonumuz
Türkiye’de bilinçli tüketimin yaygınlaşmasına katkı sağlamak, tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmektir. Bu suretle; en sağlıklı, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, sizlerin sağlıklı bir yaşam sürdürmesine ve mutluluğuna katkı sağlamayı hedefliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.