• bilgi@mesnaf.com
  • +90 533 595 28 04

GOLD Halk Hijyenik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
271 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi OSB Baklalı Caddesi No:19 Sarıçam / ADANA / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında temelleri atılan Beyaz Kağıt, 35.000 m² kapalı alanı olmak üzere toplam 45.000 m² alana kurulan fabrikamızda deterjan üretimi gerçekleştirmektedir. Deterjan’da “Peros”,”Asperox”, ”Sev” ve “Halk”, Çocuk Bezi ve Hijyenik Ped de ise “JLO”,“AMIGO”, ”GIZMO” ve “GIZLADY” markalı ürünlerini tüketiciyle buluşturan Beyaz Kağıt, Yurt dışı pazarında Ortadoğu,Afrika,Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerine ürünlerini pazarlayarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.Beyaz Kağıt,2011 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin “Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” ödülünü, ayrıca 2012 yılında da “PEROS” markası sayesinde Türk Tüketicileri Koruma Derneğinin “Altın Marka Ödülü” nü almıştır.

2013 yılının sonlarında, Beyaz Kağıt’ın kurucu ve yöneticileri, Çocuk Bezi ve Hijyenik Ped Üretim tesislerini, Deterjan Üretim tesislerinden ayırmaya karar verdi ve HALK HİJYENİK ÜRÜNLER adı altında en son teknoloji ürünü makinelere yaptığı yatırımlarla, üretim ve paketleme tesislerini kurdu.

HALK HİJYENİK üretim tesisleri, toplamda 16.000 m² kapalı alanda Çocuk Bezi ve Hijyenik Ped üretimini gerçekleştirmektedir. Çocuk Bezi üretim tesislerinin, üretim bandında en son teknoloji İtalyan üretim makineleri ve paketleme kısmında da en son teknoloji Alman Paketleme makinaları kullanılmaktadır. Son teknoloji ürünü makineler sayesinde, üretimde mükemmele ulaşarak , ISO9001 kalite standartlarını sağlayan bir üretim gerçekleştirmektedir.

HALK HİJYENİK’in hali hazırda ürettiği ve 41’den fazla ülkeye ihraç edilen çocuk bezleri JLO, AMIGO ve GIZMO markalarına ek olarak, TAFFY markasını sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.