• bilgi@mesnaf.com
  • +90 533 595 28 04
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
372 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KEMAL ELİTAŞ
  • ADRES: Yeni Baraj Mahallesi 68023 Sokak No: 8
  • TELEFON: 0 (322) 454 0310
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz 2005 yılında kurulmuş olup genç, dinamik, konusunda uzman ve yenilik hedefleyen kadrosuyla müşterilerimize her zaman daha kaliteli ve ekonomik ürünler sunma arzusunda olup şartsız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinip sektörün ihtiyaç duyduğu bir marka olarak iş dünyasında yerini hızla almaktadır.

Teknoloji kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak her zaman daha kaliteli ,daha verimli ve daha ekonomik ürünler sunarak ülke ekonomisi’ne de katkıda bulunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş personellerimiz her zaman daha kaliteli daha ekonomik daha sağlıklı ürünler sunmanın yanı sıra satış ve satış sonrasında pazarlanan ürünlerin, verilen hizmetlerin arkasında durup gerektiği zaman müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmaktadır.

Ekip olarak biliyoruz ki en güzel reklam iş ve müşteri memnuniyetidir. En önemli gücümüz genç, dinamik ve konusunda uzman ve her zaman yenilik isteyen çalışanlarımızdır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi siz değerli müşterilerimizi her konuda memnun etme düşüncesi ile yola çıkarak, yaptığımız işe inanarak ve bu iş için gereken özveride bulunarak mümkündür.

Tek hedefimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti ve ismimizi tüm Türkiye’ye kaliteli bir şekilde duyurmaktır…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.