• bilgi@mesnaf.com
  • +90 533 595 28 04

SEYHAN TEKSTİL

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
521 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: UTKU ÇATAK
  • ADRES: Mersin Yolu Üzeri No:654 Adana/TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (322) 428 5179
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

KURUMSAL
1987 Yılında Adana’ da Kurulan Seyhan Tekstil ve Teknik Tesisat Adi Komandit Şirketi ticaret hayatına sipariş üzerine yedek parça ithalatı ile başlamış olup ardından gelişen ürün yelpazeleriyle 1992 yılından sonra stoklu çalışmaya başlamış ürün çeşidini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Samatex Distribütörü
Seyhan tekstil almanya Samatex distribütörlüğü ile hızla gelişerek ve büyüyerek iplik makineleri yedek parçaları sektöründe Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Geniş Tanıtım Ağı
Seyhan tekstil Türkiye Genelinde çok geniş bir dağıtım ağına sahip olup Samatex distribütörlüğü ile yurt dışından getirmiş olduğu birçok kaliteli yedek parçalarını uzman kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmakta,benimsediği kalite anlayışı, her zaman müşteri memnuniyetine dayanan hizmet prensibi sektöründeki tecrübesi ve Samatex distribütörlüğünün teknik desteği sayesinde Türk sanayisinin gelişimine ve üretiminin artmasına katkıda bulunmatadır.

Çözüm Ortağı
Seyhan Tekstil dinamik teknik donanımlı ekibimizle müşteriye önce hizmet için çalışan, müşteri memnuniyetini devamlı artırıp kendilerine rekabet üstünlüğü sağlayan, güvenli ve sürekli hizmet ile kalitesi yüksek ürünleri zamanında teslim eden devamlı gelişme gösteren bir çözüm ortağı misyonundadır.

Yeni Ürünler ve Çağdaş Yöntemler
Seyhan tekstil yeni ürünler ve çağdaş yöntemler sayesinde kaliteli yenilikci hizmet anlayışını sürdürerek birinci sınıf bir dünyada şirket olma vizyonundadır.

Seyhan Tekstil hızla gelişen dünyada,değişen yedek parçalarda müşteri beklentilerine uygun stok bulundurmakta ,kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamakta, müşterilerimizle olan ilişkilerde karşılıklı saygı ve güveni kazanmakta, en iyi kalitedeki ve değerdeki ürünlerimiz en uygun fiyatlarla siz saygı değer müşterilerimize sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.